top of page

HAKKIMIZDA

    Şirketimiz 1983 yılında elektronik mühendisliği temelli olarak İstanbul'da kurulmuştur.İlk yıllarında elektronik sektörünün çeşitli dallarında gerek üretim gerek hizmet açısından boy göstermiştir.Geçen süre içinde Elektronik tamir sektöründe kendini geliştirmiş ve bu konuda iş makinesi kontrol sistemlerinden güç kaynaklarına, motor sürücülerden ses sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olup Türkiye'nin en tecrübeli ve başarılı elektronik firmalarından biri olmuştur.Türkiye dışında  Bulgaristan , Gürcistan , Irak ,vs  gibi komşu ülkelerede hizmet vermekteyiz.

      

       Müşterilerden gelen talepler doğrultusuyla, onlara daha yakın ve hızlı hizmet vermek için 2017 yılından itibaren

İstanbul Anadolu yakasında bulunan NET SİSTEM ELEKTRONİK ile işbirliği yapmaktayız. 2019 yılında Kocaeli'nde

SÖZER MAKİNA ve Bursa'da O-MEGA OTOMOTİV bünyesinde kurulacak olan laboratuvarlarımızda  kart ve cihaz tamiri alanında sizlere hizmet vereceğiz.

     Amacımız her zaman teknolojiye ve çağa ayak uydurup,sahip olduğu bilgi birikimi, dökümantasyon arşivi, konularında deneyimli ve eğitimli personeli ve teknik imkanlarıyla müşteri sorunlarına uygun ve kalıcı çözümleri en kısa zamanda bulmaktır.Ülkemizin elektronik parçada yurt dışına olan bağımlılığını azaltmayı kendimize amaç edindik.

Yaptığımız yatırımlarla tamir ettiğimiz elektronik ürün yelpazelerini arttırıyoruz.Ayrıntılı bilgilere  aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz .

Operator ve Hmi  ekran tamiri için 

Motor sürücü ve invertör tamiri

Her türlü Elektronik kart tamiri 

Medikal cihaz tamiri 

Oransal ve servo selonoid Valf tamiri

   

bottom of page