top of page

Turck Teknik servisi ve turck güç kaynağı tamiri

Turck anahtarlama güç kaynağı ile Turck arayüz teknolojisi programını tamamladı. Güç kaynağı üniteleri EN 60950'ye göre güvenlik ekstra düşük voltajı (SELV) sağlar ve 24 V uygun ekipmanın yanı sıra IM, IME, IMB, IMS ve IMC serisinin arayüz modülleri için uygundur. Geniş aralıklı girişleri nedeniyle - 90 ve 370 VAC arasındaki türe bağlı olarak - IM84-24 dünya çapında çok sayıda tedarik ağında kullanılabilir. Tipine bağlı olarak, 2,5, 5, 10 veya 20 amper çıkış akım gücü mevcuttur. Bir potansiyometre ile çıkış voltajı 22.5 ila 28.5 VDC arasında ayarlanabilir. 24 ila 28 VDC.

Turck Güç kaynakları çok çeşitli güç kaynağı çözümleri sunuyoruz. Anahtarlamalı mod ve endüstriyel kesintisiz güç kaynaklarından transformatörlere kadar her ürün güvenilirlik ve güvenilir çalışma için tasarlanmıştır.

 

Teknik servislerimiz bünyesinde her model Turck marka psu , switchmde power supply tamiri mevcuttur.

 

Arızalı Turck marka güç kaynaklarını bize tamir için getirebilir veya kargo ile gönderebilirsiniz.

Koruma sınıfı IP20'nin IM82-24 serisi, özellikle endüstriyel ortamda güvenilir bir DC beslemesini garanti etmek için geliştirilmiştir. Güç kaynağı üniteleri yüksek verimlilik, paralel bağlantı olasılığı ve yüzde 150'ye kadar aşırı yük koruması ile ikna eder.

turck_logo_download.jpg
bottom of page