top of page

Ups Tamiri ve Kesintisiz güç kaynağı tamiri

 

 

Nitelikli teknisyenlerimiz aynı gün ups onarımlarını tamamlamak ve değerlendirmek için sitenize gelecektir. Veya UPS ünitelerinizi alabilir ve değerlendirme için tesisimize teslim edebiliriz. Çoğu durumda, size kolaylık sağlamak için ücretsiz karşılama ve teslimat sunuyoruz. Tüm UPS onarımlarımız derinlemesine değerlendirmeler alır. 

Diğer seçenekler,  bize göndermek veya doğrudan konumlarımızdan birine götürmek olacaktır. Ünitenizi değerlendirip sorunu ve çalışma düzenine geri döndürmek için nelerin gerekli olduğunu size bildireceğiz. Tipik olarak, standart yenileme servisimiz, tekrar düzgün çalışması için gereken tek şeydir.

Ups tamiri ve Ups Servisi

Bakım veya tamir yerinde veya tesisimizde yapılır. UPS'inizi değerlendireceğiz 

ve ne zaman yenileme veya yükseltme zamanı geldiğine karar vermenize yardımcı olur. Üreticinin özelliklerine göre çalıştıklarından emin olmak için testler ve kalibrasyon yapıyoruz. 

Bilgili UPS servis ekibimiz, TÜM UPS ekipmanları markaları için hızlı ve verimli bir UPS servisi, UPS onarımı ve teknik destek sunmaktadır. Biz şunlardır tamamen fabrika eğitimli  ups servis mühendisleri ile, Ups Servis Merkezi. Size kalifiye, kayıtlı ve lisanslı servis mühendislerimiz dahil olmak üzere servis ve destek ekibimize güvenebilirsiniz…

Ups tamiri Antistatik ortamlı laboratuarında, SMD, DIP,BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı kartların arızaları, devre şemaları kullanılmadan, enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak tespit edilmekte, Rework istasyonları ile sökümleri yapılarak onarımlar ve test işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kesintisiz güç kaynağı ups tamiri nde elektrik elektronik sistemlerde kararlı çalışma çok önemlidir. Sistem, kararlı çalışma koşullarının dışına çıkıp kararlı çalışma koşullarına geri dönemezse arızalı kabul edilir.

Elektronik kartlardaki Arıza bulma, bozuk bir cihazın veya sistemin gösterdiği belirtileri sistemli olarak analiz etmektir. Bu belirtiler genellikle normal parametrelerden sapma olarak görülür. Normal olmayan çalışmayı tanımak için normal çalışma koşulları bilinmelidir.

Tamirlerini yaptığımız ups markaları 

Kesintisiz Güç Kaynagi - UPS tamiri, UPS bakimi, montaji, demontaji, akü degisimi, parçali bakim sözlesmesi ve parçasiz bakim sözlesmesi için firmamizi arayiniz...UPS Tamir, bakım ve teknik servis hizmeteri verdigimiz UPS ( Kesintisiz Güç Kaynagi ) markalari : AC/DC UPS, APC UPS, Masterguard UPS, EKA UPS, RIELLO UPS, SafeTech UPS, ÖZ-EL UPS, ENEL UPS, TESCOM UPS, INFORM UPS, Kemsan UPS, Servomatik UPS, Verikon UPS, Tunçmatik UPS, Makelsan UPS, Edit UPS, POWERWare UPS, AEG UPS, 2M UPS, UPES UPS, UPEL UPS, FCM UPS, SOCOMEC UPS, LIEBERT UPS ( Tüm tamirat ve bakim islemleri Kesintisiz Güç Kaynagi 

Ayrıca ups lerin arızalı akülerini değiştiriyoruz.Arızalı upslerinizi bize getirebilir ya da yerinde servis talep edebilirsiniz.

5-black-UPS.png
bottom of page